Film ve Dizilerden Haberler | KalkFilmizle.Com
Film ve Dizi Haberleri
Lee Chandler, Massachusetts'in Quincy kentinde kapıcılık yaparak hayatını kazanan boşanmış yanlız yaşayan kendi halinde bir adamdır. Bir gün abisi Joe'nun kalp krizi geçirdiğini öğrenir ve hemen memleketine gider. Manchester-by-the-Sea adlı deniz kenarındaki küçük kasabaya döner. Ancak hastahaneye gittiği zaman abisinin hayatını kaybettiğini öğrenir. Lee için asıl şok, ağabeyinin 16 yaşındaki oğlu Patrick'in vasisi olarak tayin edildiğini öğrenmesi olacaktır. Çocuğa göz kulak olmak için doğup büyüdüğü bu küçük kasabaya taşınması gerekmektedir, ancak Lee'nin burada yaşadığı travmatik olaylar, taşınma konusunda isteksiz davranmasına neden olacaktır. Yaşamın Kıyısında filmini full hd kalitede ve alternatif dil seçenekleri ile sitemizden izleyebilirsiniz.
5 yaşındaki hint'li bir çocuk abisinin geri gelmesine beklerken bir tren vagonunda uyuya kalır. O uyduğu zaman tren hareket etmeye başlar. Çocuk uyandığında kendini evinden kilometrelerce uzak biryerde bulur. Artık kaybolmuştur ve eve nasıl döneceğine dair en ufak bir fikri yoktur. Kendini Callcutta'da bulan çocuk büyük mücadelelerden sonra Avustralyalı bir çift tarafından evlatlık edinmiştir ve çok güzel bir sevgili yetiştirilmiştir. Ancak gerçek ailesini bulma isteği kendisinde büyük bir saplantıya dönüşmüştür. Elinde ailesiyle ilgili hiçbir bilgi olmayan ilerlemeye çalışan genç adamın içindeki çaresizlik zamanla hayatını da etkilemeye başlar. Lion Filmini çıktığı zaman sitemizden full hd kalitede ve alternatif dil seçeneklerini kullanarak izleyebilirsiniz. Lion filmi 3 Şubat 2017 tarihine vizyona girmektedir.
Türk sineması artık yavaş yavaş animasyon filmlerinde büyük bir başarı göstermektedir. Eskiden bu yaygın olmayan animasyon filmleri artık ülkemizde büyük bir ilgi odağı olmuştur. Fırıldak Ailesi filmi yine çok başarılı bir proje gibi görünüyor. Ailelerin odağında olacak gibi duruyor. Film Varol Yaşaroğlu'nun bir projesidir. Fırıldak Ailesi, daha önce türkiye televizyonlarında Fırıldak Aile dizisi olarak yayımlanmıştı fakat izleyicilerin pek beğenisini toplayamamıştı. 3 Şubat 2017 tarihinde film olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Fırıldak Ailesi filminin seslendirme kadrosunda oldukça başarılı isimler yer almaktadır ve ayrı zamanda bir BKM baş yapıtıdır. Senlendirenler, Oğuzhan Koç, Eser Yenenler, Bülent Kayabaş, Murat Boz, İbrahim Büyükak gibi önemli isimler bulunmaktadır. Film Animasyon ve Aile kategorilerinde yer almaktadır. Fİlmin yönetmenlik koltuğunda izle Haluk Can Dizdaroğlu, Berk Tokay oturmaktadır
Filmin yapımcılık koltuğunda oturan isimler aslında bize yabancı olan isimler değil pek çok kez Oscar'a aday olmasıyla tanıdığımız Leanardo Di Caprio ve Batman serisinde tanıdığımız Ben Affleck filmin yapımcılığını üstlenmektedir. Ayrı zamanda Gecenin Kanunu filminin yönetmenlik koltuğunda Ben Affleck oturmaktadır. Gecenin Kanunu ile büyük bir aksiyon a hazır olun film dram ve suç filmleri listesinde yer almaktadır ve oldukça iddialı olarak sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Gecenin Kanunu filminin konusuna geldiğimiz zaman, Amerika Birleşik Devletlerinde alkolün yasak olduğu 1920'li yıllarda, Baston'da önde gelen bir polis şefinin en küçük oğlu olan Joe babasının tam tersine hayatını istediği gibi dolu yaşayabilmek için kanunları çiğnemekten korkmayan bir karakterdir. Ybor City, Florida'ya taşındıktan sonra suç dünyasında kendinden emin adımlarla yükselen genç adam sürekli olarak ölüm tehdidini hissetmeye başlayacaktır. Güçlü bir mafya babasının kız arkadaşını elinden almakla çok daha tehlikeli işleri kalkışarak kendini büyük bir belanın içinde bulur ve aksiyon burada başlayacaktır. Gecenin Kanunu filmin baş rollerinde ise filmin yönetmenliğini üstlenen başaralı oyuncu Ben Affleck ve Zoe Saldana bulunmaktadır. Gecenin Kanunu filmini çıktığı zaman sitemizden full hd olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile kesintisiz izleyebilirsiniz.
Halka serisinin üçüncü filmi 3 Şubat 2017 tarihinde korku ve gerilim filmi severleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçmiş filmlerinden günümüze korku filmlerinin sevilen serisi olan halka izleyeciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Korku ve gerilim filmleri arasında en çok sevilen filmlerin arasına giren halka 3 filminin konusuna geldiğimiz zaman, Lise öğrencisi olan Julia ve üniversiteye giden erkek arkadaşı olan Holt ile birbirlerinden kopmaktadırlar. İlişkilerinin bitmesinden korkan Julia erkek arkadaşını ziyarete gider ve Holt'un okuldaki arkadaşlarının yedi günün sonunda insanları öldüren bir videoyu Holt'a izlettiklerini öğrenir. Holt'un videoyu izlemesinin üzerinden altı buçuk gün geçmiştir ve günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili için artık hayatları adına verecekleri zamana karşı bir mücadele başlamıştır. Halka 3 filmin çıktığı zaman sitemizden Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile full hd olarak izleyebilirsiniz.
The Model filminin konusu, Emma moda dünyasına yeni girmiştir, fakat çok çabuk yıldızı parlayan bir model olmuştur ve çok kısa bir sürede popülerliğini yakalamıştır. Emma her zaman için hayallerinin peşinden gitmeyi kendine hedef olarak görmüştür ve Danimarka'daki yaşantısını bırakarak hayallerinden koşarak Paris gelmiştir. Fakat işler istediği gibi yürümemektedir. Aslında amacı Paris e gittikten sonra başarıyı yakalamasıdır fakat işler Paris'de daha da zordur onun için her şey onun istediği gibi gitmemektedir. Burada tanıştığı ünlü fotoğrafçı Shane ile ilişkisi Emma da zamanla bir saplantıya dönüşecektir. The Model, imdb üzerinde 5.8 puan almıştır. Filmin baş rollerinde Ed Skrein, Claire Tran bulunmaktadır. The Model filminin yönetmenlik koltuğunda ise Mads Matthiesen oturmaktadır. The Model filmi dram filmleri kategorisinde bulunmaktadır ve 27 Ocak 2017 tarihinden itibaren severleriyle buluşmaya hazırlanmaktadır. The Model filmini Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj seçeneklerini kullanarak sitemizden full hd kalitede izleyebilirsiniz.
Muhteşem bir gerilim filmi olan İçeride yani orijinal adı ile Shut In filmi 27 Ocak 2017 tarihinde Türkiye ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Önemli yorumcular tarafından oldukça iyi yorumlar alan İçeride filmi gerilim filmleri kategorisinde kendisini üst sıralara taşımaya hazırlanıyor. İMDB Puanı ile 4.4 olan film gerilim ve korku filmi kategorisinde yer almaktadır. Shut In konusuna geldiğimiz zaman ise ünlü bir psikolog olan Mary Portman bir trafik kazası sonucu eşini kaybetmiştir. Oğlu olan Steven ise babasının ölümünden sonra psikolojik bir çöküntüye uğrayarak her şeye tepkisiz olarak yaşamını zor şartlar altında sürdürmektedir. Kadın eşinin ölümünden sonra yaşadığı şoku üzerinden atmaya çalışırken bir yandan da oğluna bakmaktadır. Portman, eşinin acısını unutmak için kendini başka çocuklarla ilgilenmeye adamıştır. Portman çalıştığı kliniğe gelen Tom ile yakın bir bağ kurmaya başlamaktadır, hatta Tom annesiz olduğu için onu evine kabul etmiştir. Ancak bir gece kötü hava şartlarında yoğun bir fırtınanın olduğu gün Tom bir anda ortadan kaybolur, Tom'un bu zorlu hava şartlarında hayatta kalma şansının neredeyse imkansız olduğu söylenmektedir. Bu olay Mary ile Steven için korku dolu günlerin başlangıcı anlamına gelmektedir ve gerilim artık Tom'un kaybolmasıyla birlikte başlamaktadır. İçeride 2017 filmi çıktığı zaman sitemizden full hd kalite Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri izleyebilirsiniz. HD seçenekleri ile playerlarımız sizi beklemektedir.
Hızlı ve Öfkelinin önemli oyuncularından, sürekli olarak baş rollerinde yer alan Vin Diesel, Yeni Nesil Ajan Xander Cage'in Dönüşü filminde yine baş rol olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni Nesil Ajan filminin yönetmen koltuğunda D.J. Caruso oturmaktadır. Film gerilim ve aksiyon filmlerinin başında yer almaktadır. Birkez daha kendinizi Vin Diesel ile soluksuz bir aksiyon filminin içinde bulacaksanız. Üçüncü film de ekstrem sporcuyken devlet ajanı olan Xander Cage kendi kendini gönderdiği sürgünden dönüşünü konu edinmektedir. Yeni Nesil Ajan filminin üçüncü serisi soluksuz bir aksiyon ile birlikte 27 Ocak 2017 tarihinde Türkiye vizyonlarında severleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu soluksuz macerayı film çıktığı zaman sitemizden Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj seçeneklerini kullanarak full hd kalitede kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. En bol alternatifli playerlarımız la Yeni Nesil Ajan filmi sizleri bekliyor olucaktır. Lütfen Xander Cage filmini hd kalitede izlemek istiyorsanız sitemizi takipte kalınız.
Fransayı etkileyen olayların olduğu bir dönemde Junes Verne'in yarattığı bütün karakter yaşamıştır fakat bunun farkında değildirler. Kültür bakanı ve Fransa başkanı yazarın kitaplarını düzenleyerek yeni bir kitap yapmak istemektedirler fakat her şeyi birbirine karıştırırlar. Grubu tersine çevirecek olanlar yani değiştirebilecek olanlar yalnızca dört kişilik bir çocuk grubundan ibarettir. Zamanda geriye giderek yazarın kitabındaki karakterleri teker teker yerlerine koymaktadırlar. 2012 Peru yapımı olan animasyon filmi 20 Ocak 2017 tarihinde izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Minik Kahramanlar Macera Peşinde hd izle seçeneği izleyebilirsiniz.
Daha doğar doğmaz hayatı büyük bir talihsizlik ile başlayan Kayla babası tarafından terk edilmiştir. Annesi Nazlı'yla birlikte çok zor şartlar altında yetişmiştir. Ancak bu hayatın zorluğu karşısında ne istediğini bilen ve karakterli biri olmuştur. Lise yıllarında hiç beklenmedik bir zamanda babası karşısına çıkmıştır. Kayla'ya kendisi ile birlikte gelmesini söyler ve ona daha iyi bir yaşam sunabileceğini ve daha iyi şartlarda yaşayabileceğini söyler. Kayla istemeyerekte olsa hiç tanımadığı babasının yanına taşınmak zorunda kalır. Fakat eski hayatını çok özlemektedir, fakat okulun ilk günü yeni okulunda yakışıklı ve gizemli Meriç ile tanışır. Genç adama aşık olan Kayla eski güzel yaşantısını Meriç ile bulabileceğine inanır fakat olaylar farklı şekilde gerçekleşir. Kötü Çocuk filmini sansürsüz olarak, film çıktığı zaman sitemizden izleyebilirsiniz.
Jackie filminin konusu, Başkan John F. Kennedy'nin suikastinden sonra eşi Natalie Portman (Jacqueline Kennedy) dört günde yaşadıklarını konu almaktadır. Jackie'nin kendini kaybetmemesi ve metaneti koruma çabaları filminde ön planda olmaktadır. Jackie filminin yönetmen koltuğunda işinde oldukça başarılı olan Pablo Larrain oturmaktadır. Jackie 20 Ocak 2017 tarihinde Türkiye vizyonlarında izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin kadrosunda oldukça önemli isimler yer almaktadır. Baş rollerinde Corey Johnson, Greta Gerwig, Billy Crudup ve Natalie Portman yer almaktadır. Jackie filmini çıktığı zaman sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz. Ayrı zamanda Jackie filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleri ile kesintisiz izleyebilirsiniz.
Eski Çağlarda Okyanusya'daki Güney Pasifik adalarında yaşayan genç bir kızdır. Moananın ailesi kuşaklar boyu denizcilik yapmıştır ve sürekli olarak denizde vakit geçirmişlerdir. Moanada ailesinden gelen bu geleneği hala sürdürmektedir. Ailesine ve kaldığı adanın halkına yardım edebilmek için bir maceraya atılır. Fakat bu macerada tek başına olmamalıdır yanına birilerini bulması gerekmektedir. Bu bulduğu kişi ise onun çok hayranı olduğu yarı-tanrı Maui ile bir iş birliği yapması gerekmektedir. Disney'in çok sevilen animasyonlarını yönetmiş, bu alanda oldukca iyi olan John Musker ve Ron Clements'in filmin yönetmenliğini üstlenmişlerdir. Moana filmi çıktığı zaman sitemizden hd kalitede, türkçe dublaj ve türkçe altyazı alternatifleri ile dilediğiniz zaman izliyebilirsiniz.
Buda Nereden Çıktı Filminin konusu, Bryan Cranston (Ned Fleming) kızı olan Stephanie yi çok seven bir babadır. Kızına oldukça düşkün olan baba artık kızının büyüdüğünün bile farkına varmamıştır. Hala onu küçük bir kız olarak görmektedir fakat kızı artık olgunluğuna erişmiş kocaman bir kız olmuştur. Kendi hayatını kurma hayalleri içerisinde yaşamaktadır. Babasının Stephanie'nin erkek arkadaşı ile tanışacağı gün gelir çatar. Bu onun için kolay bir görüşme olmayacaktır. Fakat çocuk onların beklediğinden daha farklıdır. James Franco yani (Laird Mayhew) İnternet üzerinden kazandığı paralar sayesinde bu genç yaşta zenginliğin tadına varmıştır. Çok cana yakındır ama ayrı zamanda parası ile övünmeyi çok sevdiğinden dolayı Ned'in nefretini toplamaktadır. Bu Da Nereden Çıktı filmini çıktığı zaman sitemizden izleyebilirsiniz.
Kaptan Jack Sparrow, okyanuslardaki korsan maceraları ile serinin yeni filminde Korsanları Salazar’ın İntikamı ile kaldığı yerden devam ediyor. Geçmiş filmlerde tek başına yola koyulan kaptan Sparrow'u ve arkadaşlarını yeni tehlikeler beklemektedir.Biricik gemisi Siyah İnci, karşı konulamaz "cazibesi" ve üstün denizcilik yeteneği ile korsanların en esprilisi kaptan Sparrow yine istediğini alacağa benziyor... Korsanları Salazar’ın İntikamı koltuğunda yönetmen Espen Sandberg ve Joachim Rønning oturmaktadır. Korsanları Salazar’ın İntikamı filmini hd kalitede çıktığı zaman sitemizden izliyebilirsiniz.
İkinci Şans filminin konusu, Matematik öğretmeni olan ve ayrı zamanda çok güzel bir kadın olan Yasemin ile çok güzel bir et restoranı sahibi karizmatik ve gurme olan Cemal'in yolları kesişir. Yasemin geçmişte yaptığı hatalı evliliğin yaralarını sarmaya çalışan ve attığı adımlara dikkat eden bir annedir. Cemal de sosyal geçmişinden kurtulmak istemektedir ayrı zamanda çok gamsız bir adamdır. Bu iki karakterimizin tanışması ilk olarak kavgalı olacaksada zamanla duygusal bir aşka dönecektir. Geçmişlerine gidildikçe ikisininde bir İkinci Şansa ihtiyaçları olduğu ortaya çıkmaktadır.
Görümce konusu, Yeliz erkek kardeşi Ahmet'e fazlasıyla düşkündür. Yeliz'in bu düşkülüğünün sonucunda Yeliz ve Ahmet birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz'i hiç beklemediği bir süpriz beklemektedir. Ahmet başka bir kıza aşık olmuştur. İşler rayından çıkmıştır ve hızlıca gelişmektedir ve Ahmet kıza evlenme teklifi etmiştir. Yeliz'in bunu duymasıyla dünyası başına yıkılır. Yeliz'in amacı Ahmet'i diğer bütün kız arkadaşlarından ayırdığı gibi bu kız arkadaşından da ayrılmasıdır. İşin peşini bırakmayan Yeliz arkadaşlarıyla kafa kafaya verip kardeşiyle sevdiği kızı ayırma planları yapmaya başlar. Kıskanç ablası Yeliz ile sevdiği kız Deniz arasında sıkışıp kalan Ahmet'in yapabileceği tek şey her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışmaktır. Bu mücadele boyunca Yeliz'i de, Deniz'i de, Ahmet’i de türlü komik maceralar beklemektedir... Görümce Filminin Başrollerini; Ekranların yeni keşfedilen yıldızı Eda Ece ve Gupse Özay üstlenmektedir. Görümce Filmini çıktığı zaman bizi takip ederek sitemizden hd kalitede izliyebilirsiniz.
Çakallar Dans 4 konusu, Serinin en çok sevilen karakterlerinden olan muhasebeci Servet, Köfte Necmi, Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet yaşadıkları ekonomik sıkıntılardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamışlardır. Ev arkadaşı olarak birbirlerine uyum sağlması onlar için çok zordur. Berber Hüseyin Abi kahramanlarımızın karşına güzel ve çılgınca bir planla karşılarına çıkmaktadır. Almanya'daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak da neyi işaret ettiği belirsiz bir harita bırakmıştır. Tabi ki bunlar bunun bir hazine haritası olduğuna kaanat getirirler ve maceralara bununla birlikte başlar ve Edirne'nin yolunu tutarlar. Çakallarla Dans 4'ün Başrollerinde; İlker Ayrık, Timur Acar, Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu yer almaktadır. Çakallarla Dans 4 çıktığı zaman sitemizden güncel olarak izleyebilirsiniz. Bizi takipte kalmayı unutmayınız.
İkimizin Yerine konusu, Küçük bir kasabada yaşayan ve hayatı sürekli aynı şeylerle tekrarlanan Çiçek , hayatının sırrını çözmeye çalışmaktadır. Kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış bir kadındır. Hayata dair bazı çözemediği soruları olan çiçek kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşır ve hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Doğan bu aşka her ne kadar dirensede Çiçek'e aşık olmaktan kendini alıkoyamaz. İki arasında büyük bir aşk başlamaktadır. Çiçek ve Doğan farklı yaşantılarına ragmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışmaktadır ve bir ailenin de kaderini kökünden değişecektir. İkimizin Yerine Filminin Başrollerinde son zamanların popüler isimlerinden Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler bulunmaktadır. İkimizin Yerine filmini, çıktığı zaman sitemizden güncel olarak hd kalitesinde izliyebilirsiniz. Lütfen bizi takipte kalınız.
Canavarın Çağrısı konusu, 12 yaşındaki Conor canavarlar ve peri masallarının fantastik dünyasına kaçmak üzeredir. Annesinin rahatsızlığı ile ilgilenen Conor ayrı zamanda çok sevecen olan büyükannesi ile bolca vakitgeçirmektedir. Bulunduğu okul eğitimden uzak ve kendi kuralları olan zorbalarla doludur. Conor'ın babası ise ondan cok uzakta Amerika'ya yerleşmiştir. Conor bu korkutucu gerçeklerden uzaklaşmak için fantastik varlıkların hüküm sürdüğü hayal dünyasına yolculuğa çıkacaktır. Bir gece yatak odasının penceresinde beliren 13 metrelik porsuk ağacı o geceden sonra her akşam aynı saatte Conor ‘u ziyaret etmeye başlar. Bu canavarın bazı anlatacağı hikayeler vardır. Conor bu hikayeleri dinleyip kendi kafasında canlandırması konusunda çok ısrarcıdır. Bu canavar Conor a kendi fantastik dünyasında rehberlik edecektir. A Monster Calls - Canavarların Çağrısı 11 Kasım'da vizyonda..
Toplam 2 Sayfa12
KalkFilmizle.Com sitesinde yayınlanan her türlü film, video, fragman vs. çeşitli paylaşım ortamlarından alınmaktadır. Kendi sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Site yönetimimizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmadığından KalkFilmizle.Com da yayınlanan her türlü içerik için uyar-kaldır prensibi benimsenmiştir. Telif haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri e-mail yoluyla bize ulaşabilirler. E-mail yoluyla gönderilen kaldırma talepleri incelenip doğruluğu kabul gördükten sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. contact
KalkFilmizle.Com © 2015 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
KalkFilmizle Theme by AmorPHE